Kontroller

  • Cég neve

    FUNDUS INVEST Kft.

  • Munkavégzés helye

    4200 Hajdúszoboszló, József Attila utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Éves üzleti tervezés és előrejelzések készítése
  • Heti, havi, negyedéves és éves pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása
  • Terv-tény elemzések készítése
  • Időszakos pénzügyi, számviteli és kontrolling zárás
  • Aktív részvétel az éves zárási folyamatokban
  • Döntéstámogató riportok előkészítése
  • Kontrolling riportok fejlesztése
  • Szerződések iktatása, nyilvántartása
  • Könyvelés részére adatszolgáltatások, analitikák készítése
  • Ad hoc riportok elkészítése, nyomonkövetése

Elvárások

  • Pénzügyi, gazdasági legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret, MS Office - kiemelten az EXCEL programok magabiztos ismerete
  • Terhelhetőség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Pénzügyi, számviteli szemlélet, nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Stratégiai gondolkodás, analitikus látásmód

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő és bővülő munkakörnyezet
  • Önálló, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Kreatív ötleteket támogató, azok megvalósulását segítő vállalati kultúra
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Szeretnél Hajdúszoboszló egyik patinás 4 csillagos szállodájában a HOTEL DÉLIBÁBBAN dolgozni?
Ha talpraesett, vidám, nyitott és kommunikatív vagy, rendelkezel megfelelő szakmai tapasztalattal, akkor nálunk a helyed!

KONTROLLER
pozícióba

Önéletrajz beküldésével